Kaynak Kontrüksiyon İzmir

Atc Mekanik imalat sektörüne hizmet vermek amacıyla Oktay Atıcı tarafından İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Atc Mekanik alanında uzman ve tecrübeli personeliyle müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda imalatın her aşamasında kaliteden ödün vermeden hem yurtiçi hemde yurtdışı ağırlıkta olmak üzere bir çok sektöre özel çözümler sunmaktadır.

  • Kaynak Konstrüksiyon Hizmetleri
  • Elektrostatik Toz boyama Hizmetleri
  • Lazer kesim ve Büküm Hizmetleri
  • Talaşlı imalat Hizmetleri

GRUP ŞİRKETLERİMİZ


Elektrostatik Toz Boya Elektrostatik Toz Boya

KALİTE POLİTİKAMIZ

Güvenilir


Atc Mekanik, “Güvenilir Bir Firma” olmayı kendisine prensip edinmiştir. Kendi bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Öncü


Atc Mekanik, ülkemizde makine sanayinin gelişmesine katkıda bulunmak için kurulmuştur. Güncel teknolojiyi yakından takip ederek gerekli yatırımları yapar. Vizyonu, kapasitesi ve üretkenliğini her geçen gün daha fazla artırarak sektörde lider konumda olan firmalar arasında kalıcılığını korumaktır.

Yönlendirici


Atc Mekanik' te verilen hizmet sınırlı değildir. İzmir AOSB Çiğli'de hizmet veren firmamız elektrostatik toz boya ve kaynak konstrüksiyon prosesleri ile ilgili konularda müşteriyi doğru yönlendirmek, çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Önlem Odaklı


Atc Mekanik elektrostatik toz boya uygulamalarında ve kaynak konstrüksiyon projelerinde oluşabilecek olası hataları sonradan düzeltmek yerine, bu hataları önceden ön görerek önleyici tedbirleri alır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.