Kaynak konstrüksiyon işlemlerinde İzmir Çiğli AOSB de hizmet veren firmamız isteğinize ve sektörünüze özel olarak Tig veya Mig kaynağı seçenekleriyle hassasiyetten ve kaliteden ödün vermeden makine ekipman ve parçalarınızın imalatını kusursuzca gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda imalatını üstlendiğimiz makine ekipman ve parçalarınız dilediğiniz kalite kontrol ve testlere tabi tutularak belgeleriyle birlikte tarafınıza zamanında teslim edilir.

Kaliteli üretim zamanında teslimi kendisine felsefe edinmiş olan firmamız, kaynak konstrüksiyon projelerini kaliteden ödün vermeden ve istenilen hassaslıkta başarıyla gerçekleştirmenin yanı sıra konusunda aranan firmalar arasında bulunmaktan mutluluk ve gurur duyar.

Kaynak konstrüksiyon işlerinde, Tarafımızdan kusursuzca imalatı ve kontrolü tamamlanan farklı sektörlere ait makine ekipman ve parçalarınız kullanılacak yerlere, şartlara göre değişkenlik gösteren boya tekniği ve kalitesi kullanılarak istenilen özel renk ve ral kodlarıyla boyanır, paketlenir ve siz değerli müşterilerimize zamanında teslim edilir.