Kaynak Kontrüksiyon İzmir

ATC MEKANİK

Atc Mekanik, imalat sektörüne hizmet vermek amacıyla Oktay Atıcı tarafından İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Atc Mekanik alanında uzman ve tecrübeli personeliyle birlikte siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kaliteden ödün vermeden, hem yurt içi hemde yurtdışı ağırlıkta olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir.

  • Elektrostatik Toz Boya Hizmetleri
  • Kaynak Konstrüksiyon
  • Talaşlı İmalat

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Misyonumuz; ATC Mekanik'in kurumsal misyonu, yeniliğe odaklanmış bir şirket olarak müşterilerine ve ülkesine faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığını şekillendireceğini belirtmektedir. Bu açıdan İzmir AOSB de bulunan firmamız kaynak konstrüksiyon ve elektrostatik toz boya sektöründe ve faaliyet alanlarında etkin yenilikler oraya çıkarmaktadır. Bu yenilikler ve geliştirmelerle hedef pazarlarda etkin olmak önem kazanmaktadır. .

Vizyonumuz; Vizyonumuz kaynak konstrüksiyon ve elektrostatik toz boya sektöründeki pazarlarda kıran kırana rekabet eden ve ürün ve hizmetlerini daha fikir aşamasındayken müşteri ihtiyaçlarını düşünerek ve bunların nasıl çözülebileceğini göz önünde bulundurarak oluşturan, müşterilerimizin bizi sadece kalite ve maliyetimizle değil geleceği öngörebilme kabiliyetimizle de tanıdıkları öncü bir firma olarak büyümektir.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ


Elektrostatik Toz Boya
İzmir Mekanik Makina 1985 yılında ağır sanayi ve imalat sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuş olup geçmişten günümüze faaliyetlerine İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 8000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Güvenilir


Atc Mekanik, “Güvenilir Bir Firma” olmayı kendisine prensip edinmiştir. Kendi bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Öncü


Hem elektrostatik toz boya ve kaynak konstrüksiyon sektörlerinin, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır.
Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

Yönlendirici


Atc Mekanik' te verilen hizmet sınırlı değildir. İzmir AOSB Çiğli'de hizmet veren firmamız elektrostatik toz boya ve kaynak konstrüksiyon sektörleriyle ilgili konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Önlem Odaklı


Atc Mekanik elektrostatik toz boya uygulamalarında ve kaynak konstrüksiyon işlerinde hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar. Atc Mekanik, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.